Prima Turecko - hlavní stránka

Turecko: Vaše super
dovolená


 

Letoviska a regiony

Regiony a jednotlivá letoviska v Turecku nabízí vše od úplného klidu až po ...

 

Tipy a zajímavosti

Turecko je velmi vhodnou zemí pro normální i poznávací dovolenou...

 

Důležité informace

Bezpečnost, měna, doprava, zdravotní rizika, ceny, jídlo a pití, potřebné doklady...

 

Turecko - počasí

Počasí v Turecku je v klasickém období dovolených, tedy od května do konce září ideální.

 

Turecko - Kiris

 

Základní info o letovisku Kiris

Kiris  je malá vesnice a zároveň letovisko v oblasti Kemeru na Turecké riviéře. Ačkoli se jedná o menší letovisko, každý host zde najde vše potřebné pro ničím nerušenou dovolenou. Každý, kdo hledá klidnější dovolenou s možností vyrazit za nákupy a rušnějším nočním životem do okolních letovisek, bude jistě v Kirisu spokojen.  
Pláž v Kirisu se nachází v zátoce. Každý si může vybrat, zda bude celý den lenošit na pláži a slunit se, nebo koupat v moři či v hotelovém bazénu, nebo zda vyzkouší různé vodní sporty, které se v Kirisu provozují. Můžete se zde projet na vodních lyžích, banánu, surfovat, potápět se nebo projíždět se na šlapadle.
Ani ubytování v Kirisu nezklame. Většina hotelů se může pochlubit čtyřmi až pěti hvězdičkami, s čímž souvisí vysoká úroveň nabízených služeb. Samozřejmostí jsou bazény, vířivky, sauny, wellness centra, restaurace, bary, tenisové kurty, dětské kluby a stravování formou all inclusive. Většina hotelů připravuje pro své hosty večerní zábavné programy.

Pro koho je letovisko Kiris vhodné?

Kiris je ideální výchozí bod pro absolvování výletů za okolními přírodními krásami. Můžete se vydat do národního parku Olympos, do jeskyní Beldibi, do kaňonu Göynük s vodopádem apod. Ochuzeni nebudou ani milovníci historie, v kraji se totiž nachází zbytky antických měst, středověkých hradů a archeologických nalezišť. Za návštěvu stojí také nejbližší větší město Kemer, kde je možné dobře nakoupit, najíst se a pobavit v některém z nočních podniků.

Tipy na ubytování v tomto letovisku:

Zápatí