Prima Turecko - hlavní stránka

Turecko: Vaše super
dovolená


 

Letoviska a regiony

Regiony a jednotlivá letoviska v Turecku nabízí vše od úplného klidu až po ...

 

Tipy a zajímavosti

Turecko je velmi vhodnou zemí pro normální i poznávací dovolenou...

 

Důležité informace

Bezpečnost, měna, doprava, zdravotní rizika, ceny, jídlo a pití, potřebné doklady...

 

Turecko - počasí

Počasí v Turecku je v klasickém období dovolených, tedy od května do konce září ideální.

 

Turecko - Kestel

 

Základní info o letovisku Kestel

Kestel je velmi klidné letovisko vzdálené od Alanye pouhých 5 kilometrů. Patří mezi další střediska Turecké riviéry na jižním pobřeží Turecka. Okolí Kestelu  se může chlubit krásnou, čistou přírodou včetně nádherných pláží. I přes blízkost větších měst a dobrou silniční síť patří Kestel ke klidným venkovským místům Turecké riviéry, a proto jej vyhledávají zejména ti, kteří od dovolené očekávají relaxaci a odpočinek a zároveň chtějí mít v dosahu větší možnosti nakupování a noční zábavy.
V Kestelu mohou turisty ubytovat hotely o čtyřech až pěti hvězdičkách. Nacházejí se při pobřeží, a tak některé části zdejší pláže mohou přináležet k jednotlivým hotelům. Hotely disponují veškerým komfortem, jako jsou např. bazény, sauny, fitness a wellness centra, dětské kluby, brouzdaliště apod.  Na pláži jsou k dispozici lehátka a slunečníky, občerstvení a drobné vodní sporty.

Co v Kestelu?

Poblíž letoviska Kestel se nacházejí přírodní zajímavosti, např. pohoří Taurus, údolí a řeka Dim.  Hosté by si neměli nechat ujít návštěvu města Alanya, kde na ně čeká celá řada historických památek a také spousta obchodů se suvenýry. Dále od Kestelu je možné navštívit také zbytky antických měst.

 

 

Tipy na ubytování v tomto letovisku:

Zápatí