Prima Turecko - hlavní stránka

Turecko: Vaše super
dovolená


 

Letoviska a regiony

Regiony a jednotlivá letoviska v Turecku nabízí vše od úplného klidu až po ...

 

Tipy a zajímavosti

Turecko je velmi vhodnou zemí pro normální i poznávací dovolenou...

 

Důležité informace

Bezpečnost, měna, doprava, zdravotní rizika, ceny, jídlo a pití, potřebné doklady...

 

Turecko - počasí

Počasí v Turecku je v klasickém období dovolených, tedy od května do konce září ideální.

 

Turecko - Camyuva

 

Základní info o letovisku Camyuva

Camyuva byla původně malá vesnička, která se společně s vedlejší vesnicí Kiris postupem času stala oblíbeným cílem turistů.  Dnes je Camyuv  a spíše malé rozrůstající se městečko, které se nachází přibližně 10 kilometrů jižně od Kemeru.  A přestože výstavba zde stále pokračuje, Camyuva si nadále uchovává mnohé ze svého původního charakteru včetně olivových a citrusových hájů.

Pláž v Camyuva

Pláž v letovisku Camyuva  je složena z hrubšího písku a oblázků. Samozřejmostí jsou slunečníky a lehátka, které jsou pro hotelové hosty většinou zdarma. Na pláži můžete vyzkoušet některé vodní sporty.

Co zde?

Většina hotelů je v Camyuvě vybudována poblíž pláže. Na jejich hosty zde čeká veškerý komfort s kvalitními službami. Na hotelové hosty tady čekají bazény, vířivky, fitness a wellness centra, turecké lázně, sauna kosmetické a kadeřnické salony, restaurace i dětské kluby a bazénky se skluzavkami. Stravování bývá formou all inclusive. Rodiny s dětmi ocení možnost hlídání dětí, dětských klubů a koutků s animačními programy věnovanými dětem. Dospělí využijí nejrůznější sportovní centra, wellness služby i zábavný večerní program.
Okolí Camyuvy a oblasti Kemeru obecně je plné přírodních zajímavostí. Vyražte do národního parku Olympos nebo objevte zbytky některých starověkých měst v okolí Camyuvy.

 

Tipy na ubytování v tomto letovisku:

Zápatí